KONTAKT

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kubiak

Grzegorz Kubiak. Radca prawny.

ul. Chrobrego 79F/lok.1.2,
80-414 Gdańsk |
pon.-pt. 9:00-18:00
+48 792 747 727 |
biuro@gk-legal.pl

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Kubiak. NIP 9570712920 ; REGON 220637307. Adres siedziby: ul. Chrobrego 79F lok.1.2. 80-414. Dane te będą przetwarzane przede wszystkim w celu załatwienia sprawy opisanej w formularzu zgodnie z Polityką Prywatności. Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA (Prywatność i Warunki).

Pytania i odpowiedzi

Formularz kontaktowy jest narzędziem darmowym. Służy tylko i wyłącznie do umówienia się na spotkanie z radcą prawnym lub adwokatem i nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z usług naszej kancelarii. Natomiast podanie tematu sprawy pozwala na odpowiednie przygotowanie się do spotkania.

Zakres usług kancelarii obejmuje stałą współpracę z przedsiębiorstwami oraz wykonywanie pojedynczych zleceń po dokładnym określeniu ich zakresu. Dostosowanie się do potrzeb Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego przed podjęciem współpracy wymagane jest spotkanie, na którym szczegółowo omówione zostaną warunki i wymiar godzin oraz potrzeby klienta.

Aby uzyskać poradę prawną, konieczne jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie z radcą prawnym lub adwokatem. Działamy również w terenie. Sprawy sądowe, czy negocjacje handlowe, w których reprezentujemy naszych klientów, powodują, że nie zawsze jesteśmy stale dostępni i obecni w placówce.

Na pierwsze spotkanie polegające na przedstawieniu i omówieniu sprawy kancelaria przeznacza 60 minut.

W przypadku stałej współpracy lub wyjątkowych okoliczności istnieje możliwość spotkania w siedzibie klienta, lub innym dogodnym miejscu.

Czas trwania postępowania uzależniony jest od wielu czynników. Rodzaju sprawy, ilości uczestników oraz jej złożoności. Z uwagi na indywidualny charakter nie można określić, jak długo potrwa. Jeśli chodzi o wynik, to kancelaria nie daje gwarancji wygranej w sporze sądowym, natomiast daje gwarancję, że poczyni wszelkie niezbędne kroki, by sprawa potoczyła się na rzecz klienta.